Stemmen jullie ook op onze school?

17 mei 2024

We hebben onze school opgegeven voor de ANWB actie "Een ANWB Verkeersplein voor een schoolplein"! We willen alle ouders, broers, zussen, grootouders, ooms, tantes en onze collega's vragen om vóór 31 mei te stemmen op De Leidse Buitenschool in Katwijk. Deel dit bericht dus ook met je vrienden en familie, zodat zoveel mogelijk mensen op onze school stemmen.

 

Klik hier om naar de stempagina te gaan (klik)

 

Laten we samen deze geweldige kans grijpen om ons schoolplein te verbeteren en de verkeersveiligheid te vergroten door onze leerlingen op dit plein veilig te laten oefenen. Stem alsjeblieft op onze school en deel dit bericht met iedereen die je kent. Samen kunnen we het verschil maken!

 

Alvast heel erg bedankt voor jouw stem!

 Nieuwsarchief